Фізкультурно-спортивний захід «Повір у себе»

13 лютого в Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся фізкультурно-спортивний захід «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами. Діти були об’єднані у дві команди «Смайлики» та «Живчики». Учасники приймали участь у різних видах спортивних естафет. Також мали можливість проявити себе у грі «Дартц», «Бомбаскет», був організований любительський чемпіонат з гри бочча. Даний захід був проведений для підготовки дітей з особливими потребами до участі в Спартакіаді «Повір у себе» присвяченій 27-й річниці незалежності України, що організовує Львівський обласний центр фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». Всі учасники отримали солодкі подарунки та масу позитивних емоцій.

Золочівська організація захисту дітей-інвалідів, молоді, їх батьків «Промінь надії», батьки та опікуни вихованців ЗРЦСРДІ висловлюють щиру подяку голові Львівської обласної організації ВО «Свобода», депутату Львівської обласної ради Кошулинському Руслану Володимировичу (зелено-жовто-чорна) та директору Львівської філії ТОВ «Карпатські мінеральні води» Костику Михайлу Орестовичу (гранатово-синя) за надання спортивної форми для дітей з особливими потребами, підтримку і співпрацю в заходах інтеграції дітей та молоді з інвалідністю Золочівського району. Спортивна форма є невід’ємним атрибутом спортивних змагань, в яких активно беруть участь діти і молодь з інвалідністю. Приємно усвідомлювати, що є люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє.
Семеренко А.О.

Залишити відповідь

Next Post

Свято коляди в с. Підгородне

Відбулося традиційне свято коляди в с. Підгородне за участю співучих колективів парафій золочівського та поморянського деканатів УГКЦ, а також з м. Львова. Виступили: 1. Хор парафії св. Михаїла с. Підгородне 2. Хор парафії бл. Миколая Чернецького м. Золочів 3. Оксана і Софія Стефури с. Підгородне 4. Хор парафії Жінок Мироносиць […]