Фіскальна служба нагадує про необхідність задекларувати свої доходи

З початку 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року.
Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи за наслідками 2016 року виникає у тих громадян, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, від осіб, які не є податковими агентами, у вигляді:
– вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна;
– доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна;
– доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм);
– інвестиційного прибутку;
– іноземних доходів.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.
Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.
У разі необхідності, у Центрі обслуговування платників, декларанти зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи.
Граничний строк подання декларації – 3 травня 2017 року.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Затверджено нову форму податкової декларації з плати за землю

Буська ОДПІ повідомляє, що з 21.03.2017 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 23.01.2017 № 9 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)», яким внесено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю […]