Фільм про героя Небесної сотні – “Чміль”

chmilСтрічку “Чміль”, прем’єра якої відбулась учора, можна подивитись онлайн. Автори фільму виклали його у мережу для вільного перегляду.

Стрічка розповідає про життя і громадську діяльність Віктора Чміленка. У кадрах з’являються рідні, друзі та знайомі майданівця.

Показ стрічки викликав численні відгуки в соцмережах. Глядачі називають стрічку сильною і чесною.

“Гарний, чесний, щемний фільм! Вразили слова Віктора про Майдан: ” Конференція людяності”, – написала волонтерка Тетяна Бородіна.

“Сльози душать, спогадів купа, туга, сум і надія. Дякую Ігорю Токару і всій команді журналістів, які працювали над фільмом “Чміль”. Сильно, зворушливо, проникливо, дуже чуттєво і неймовірно боляче…Біля мене сиділи чоловіки, які, як і я, не соромлячись плакали на протязі всих 42 хвилин…Дякую….”, – написала журналіст Анна Горобцова.

“Ледь стримувався сам.Коли були події тих днів – відчуття були іншими:” Майданувати -страшно, а не майданувати -соромно”. А нині, переглядаючи події, чомусь було страшно. Дякую Ігореві та Олексієві, тим людям, які розповіли про Віктора Івановича. Сподіваюсь, присутні зрозуміли, як насправді потрібно й варто жити…”, – залишив допис журналіст Максим Гуцалюк, інформують на сайті gre4ka.info

До слова, Віктор Чміленко рятував життя  нашому земляку, мешканцю Золочівщини Івану Раповому.

Залишити відповідь