Феєрверки за ціною здоров’я

Через наслідки святкових вибухів на Херсонщині двоє дітей опинилися в лікарні, це хлопчики 9 і 5 років. Одному відірвало пальці, іншому – травмувало око. Є потерпілі і у Львові, де феєрверки заборонені вже кілька років. Чому люди не бояться ні штрафів, ні травм? Випуск ТСН 19:30 за 2 січня 2018 року.

На Львівщині під час новорічних святкувань чоловік травмувався петардою. Про це інформують у поліції.

“Його госпіталізовано з діагнозом: «повне травматичне відчленування другого та третього пальців лівої кисті на рівні п’яти кісток».

В Самбірський відділ поліції 1 січня о четвертій ранку надійшло повідомлення про те, що на вулиці Чайковського внаслідок необережного поводження з піротехнічним виробом постраждав чоловік.

Поліцейські попередньо встановили, що 37-річний житель Самбора, святкуючи новий рік у своїй квартирі, вийшов на балкон, щоб вистрелити з петарди. Проте вона вибухнула у чоловіка в руці.

Постраждалого госпіталізували в хірургічне відділення з діагнозом: «повне травматичне відчленування другого та третього пальців лівої кисті на рівні п’яти кісток».

Поліцейські встановлюють, де саме потерпілий придбав піротехнічний виріб, а також обставини події.” інформує Відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Юлії Бури, Самбірського ВП.

Залишити відповідь

Next Post

Новації в застосуванні РРО

З 20.12.2017 набула чинності постанова КМ України від 18.12.2017 №984, якою внесено зміни до постанови КМ України від 23.08.2000 №1336 «Про забезпечення реалізації ст. 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Змінами встановлено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів […]