Фестиваль «Зашків – земля героїв» – вдалий початок фестивального літа (відео)

Мета фестивалю — пробудити молодь, з якої буде сформовано якісно нову політичну та культурну еліту України.
Нагадаємо, фестиваль «Зашків – земля героїв» присвячений річниці від дня народження полковника Армії УНР, першого голови ОУН Євгена Коновальця. Цьогоріч відзначають 122-гу річницю від його дня народження. Вхід на фестиваль, як завжди вільний.

Фестиваль у Зашкові традиційно пропагує здоровий спосіб життя і проходить під гаслом «Без тютюну! Без алкоголю! Без наркотиків!». Зазначимо, що курці мали право, палити лише за межами фестивального табору. Також, на фестивалі діяла комендатура, яка слідкувала за тим, щоб під час заходу, молодь не вживала алкоголю та не палила. У магазинах в довколишніх селах були розвішані банери із висловами Степана Бандери та Євгена Коновальця про шкідливість алкоголю.

Концертна програма, першого фестивалю цього літа «Зашків – Земля Героїв» тривала два дні: 14 червня на музичній сцені виступали молодіжні гурти «Дзвони сонця», «Залізний Хрест», «К402», «ПЕРИФЕРІЯ»  та «Шосте чуття». А вже 15 червня, усі присутні на фестивалі, мали можливість насолоджуватись виступами таких виконавців як «Цвіт життя», «Тарута», «Vox Populi» та «Веремій», а цьогорічним хедлайнерами фестивалю був культовий рок-гурт «Кому Вниз» (Київ), та спеціальні гості – не менш культовий, український рокабілі гурт «Ot Vinta» (Рівне).

Фестиваль «Зашків – земля героїв», лише вдалий початок, цього фестивального літа. Попереду  ще більш яскраві та емоційні фестивалі, насичені сонцем, якісною музикою та драйвом! Тож, до наступної зустрічі, на найкращих та найбільших, фестивалях України!

Залишити відповідь

Next Post

В Україні відзначають День медика

16 червня, в Україні, Білорусі, Казахстані та Молдові відзначають День медичного працівника, дата якого припадає на третю неділю місяця. У СРСР свято лікарів, медсестер, лаборантів і санітарів щорічно відмічалося на основі Указу Президії Верховної Ради СРСР від 1 жовтня 1980 року «Про святкові й пам’ятні дні» також у третю неділю […]