Фестиваль “Захід-2014” пройшов більш масштабніше та патріотичніше (відео)

Як ми повідомляли раніше, 8-10 серпня, в селі Родатичі, що на Львівщині проходив фестиваль “Захід-2014”. Цього року фестиваль проходив під гаслом Все, що робиться для розвитку культури, працює проти війни“.

Інформаційний портал  “Золочів.нет”, як і кожного року, знову побував на “Заході” і відзняв для вас купу цікавого матеріалу.

Фестиваль цього року значно зріс у своїх масштабах та піднявся до фестивалю уже міжнародного рівня.  Адже на “Заході” виступали виконавці не лише з України. Також радує і те, що їдуть на фестиваль люди із-за кордону.

“Захід-2014” був більш патріотичним, ніж у минулі роки: море української символіки та патріотичних гасел.Цих вихідних вітер дув із «Заходу»…
«ZAXIDFEST» знову здивував!!! Атмосфера у селі Родатичі 8-10 серпня була унікальною. Відчуття єдності та гурту додало енергії змінити Україну на краще.
Цьогоріч новинкою фестивалю стало нове розташування. Фестивальники проводили свій час поміж лісу, поля, озер із освіжаючою прохолодою, яких на території «Чарівної долини» чотири.
З трьох музичних сцен, що розділилися за стилями від сонячного реггідо важкого року лунала дуже різноманітна та завжди якісна музика.
Keep Calm Stage цьогоріч дебютувала. Презентували сцену: theВйо, Крихітка, Quarpa, Гич Оркестр та ін., які додали до загальної атмосфери нотку спокою та подарували легкість.
Із Рок сцени не вщухали важкі гітарні акорди та хардові вокали. Усіх дивували гурти Caliban, Skinhate, Тінь Сонця, Тостер та ін.
Навіть коли вечір опускався на фестивальне поле і ставало прохолодніше можна було зігрітися разом із багатотисячною публікою, яка щовечора збиралася перед головною сценою.
Тут усі присутні мали змогу насолоджуватися гуртами Ляпис Трубецкой, Воплі Відоплясова, Скрябін, Тартак, Брати Гадюкіни, NoizeMC, Clawfinger, Anti-Flagта ін. Кожен музикант, який виступав на сцені народжував вир емоцій та енергії, якими він щиро ділився з публікою. Слухачі, в свою чергу, не залишались байдужими до таких дарунків і повертали музикантам свої відкриті серця та вдячність. Ось так на фестивалі було винайдено вічний двигун! )))
А люди! Ви б побачили очі фестивальника – не залежно від віку у всіх очах проглядалася іскорка та блиск задоволення. Такої відкритості та щирості ще треба пошукати. Можете уявити що повинно спонукати людину для блиску в очах? Усе, що відбувається навколо повинно наповнювати людину емоційно та врівноважувати із природою. Це потрібно відчути.
І знову продумана до дрібниць програма, високий рівень організації та піднесений дух українського народу, згуртувавшись, залишили масу приємних вражень.
Ми єдині у своїй культурі та прагненнях. Фестиваль Захід 2014 об`єднав усіх присутніх піснею, підняв дух у нелегкий для країни час та додав впевненості, що в українського згуртованого народу велике майбутнє!
Висновок: ЗХД ЗБС! Провірено вшосте.


Залишити відповідь

Next Post

Терористи взяли в полон золочів'янина (відео)

В мережі Інтернет  з’явилося відео, опубліковане “REPUBLIC OF NOVORUSSIA” під назвою “Турист из Львова в Донецке”. На відео  показано затримання терористами мешканця міста Золочева (Львівської області) Беднарчука Юрія. По відео зрозуміло, що затримали Юрія в Донецьку. Інформацію про зникнення Юрія Беднарчука підтвердила “Золочів.нет” його дружина.  Поділіться цим у соцмережах: