«Фестиваль Шипіт»: енергетика та велич Закарпаття (відео)

ХОЧЕТЕ ВІДПОЧИТИ? Гайда з нами у відео подорож на «Фестиваль Шипіт». Тут є все: чисте повітря, неймовірна природа та цікаві люди.

«Фестиваль Шипіт» — так називають щорічне неформальне зібрання представників молодіжних субкультур на гірській галявині неподалік водоспаду біля села Пилипець Міжгірського району, розташованого за 12 кілометрів від залізничної станції Воловець на Закарпатті. Вперше «Фестиваль Шипіт» відбувся у липні 1993 року. Традиційно учасники починають з’їжджатися, починаючи з 1 липня; кульмінацією є свято Івана Купала — ніч з 6 липня на 7 липня.

Кореспонденти «Золочів.нет» теж побували на фестивалі та відзняли сюжет. Допоможе вам відчути енергетику «Фестивалю Шипіт» ведучий Андрій та засновник фестивалю Олександр.
Приємного перегляду!

Next Post

Вітання для Вероніки Ковалик

Святкує 20-річний ювілей Вероніка Ковалик. Дорогу донечку, люблячу сестричку, хресну маму вітають тато Андрій, мама Ірина, сестра Вікторія, похресник Демянчик. Як хочеться подарувати Тобі долюІ прихилить до Тебе цілий світ.Щоб в щасті Ти жила без болю.Багато довгих і яскравих літ!Благополуччя Тобі зичимо й удачі,Здорова будь й красива мов весна,І щоб […]
Вітання