Фахівцями Золочівської ОДПІ донараховано 2,5 млн. грн. податкових зобов`язань

Впродовж січня – серпня 2014 року відділом податкового аудиту Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області здійснено 34 перевірки суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб , що на 12 перевірок менше ніж за відповідний період 2013 року. З них 4 документальні планові перевірки, 14 позапланових та 16 зустрічних звірок.
За результатами проведених перевірок донараховано податкових зобов`язань у сумі 2457,1 тис.грн., що на 228,5 тис.грн. більше ніж за вісім місяців минулого року.
Крім цього , за результатами проведених перевірок зменшено від`ємне значення різниці між сумою податкового зобов`язання та податкового кредиту з ПДВ у сумі 1257,0 тис.гривень.
ГДІ з питань
інформаційно-комунікаційного супроводження


Залишити відповідь

Next Post

Зняття з обліку підприємців

7 липня 2014 року набрав чинності Закон України від 13.05.2014р. №1258-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом», яким внесено зміни в Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». […]