Фахівці Золочівського районного центру зайнятості проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи

З метою якісного працевлаштування зареєстрованих безробітних осіб та задоволення кадрових потреб роботодавців, фахівці Золочівського районного центру зайнятості проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи, спрямовані на активізацію співпраці з керівниками місцевих підприємств, установ та організацій.

Так, днями директором районного центру зайнятості Орестом Малиновським та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Наталією Гавришків проведено робочу зустріч з керівником державного підприємства «Золочівське лісове господарство» Русланом Круть. Основною діяльністю підприємства являється лісовідновлення, догляд за лісовими культурами, вирощування посадкового матеріалу, заготівля лісового насіння, проведення рубки догляду. Кількість працюючих на підприємстві – майже 200 осіб.

В ході розмови з’ясовано кадрову потребу, обговорено ситуацію на місцевому ринку праці, напрями практичного застосування соціальних послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям: добір персоналу, організація тимчасових робіт з прочищування та проріджування лісових насаджень, професійного навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників, працевлаштування безробітних осіб з числа соціально-незахищених категорій населення, в тому числі учасників АТО, тощо.

Керівник лісового господарства подякував представникам служби зайнятості за роботу, адже цьогоріч у господарство було працевлаштовано 28 безробітних осіб, та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю.