Європа стає ближчою

Під час підготовки фахівців будь-якої сфери, в тому числі і аграрного виробництва, особливу увагу слід приділяти практичному навчанню, вмінню адаптуватися до складних умов сучасного виробництва.

Студенти Золочівського коледжу Львівського НАУ набувають практичних умінь і навичок під час проходження практики на базі передових агроформувань Львівської, Тернопільської, Хмельницької та інших областей, Мирогощанського навчально-практичного центру Рівненської області. В останні роки студенти денної та заочної форми навчання мали можливість пройти стажування у господарствах Данії, Франції.

Золочівський коледж Львівського НАУ постійно здійснює пошук нових шляхів покращення підготовки фахівців – аграріїв. Завдяки старанням адміністрації коледжу та особисто директора коледжу, кандидата сільськогосподарських наук, Павлюка М.В. у наших студентів з’явилася можливість проходити стажування у ще одній країні – Німеччині.

Перша група у складі 18 студентів різних спеціальностей вже виїхала наприкінці квітня. Витрати на страхування, проживання, харчування, екскурсії бере на себе німецька сторона. За виконану роботу студентам платять заробітну плату. Відгуки студентів позитивні, адже вони не тільки знайомляться із сучасними технологіями виробництва сільськогосподарської продукції, а й вивчають німецьку мову, побут та культуру.

За результатами стажування студенти отримають сертифікат, який значно зміцнить їх позиції на ринку праці.

Оксана Барило, заступник директора коледжу


Залишити відповідь

Next Post

Золочівська «Самооборона» просить допомогти родині бійця АТО (відео)

У середу, 20 травня активісти «Самооборони» побували в Червоному, де відвідали обійстя Алли Товарницької. Алла – дружина Руслана Товарницького, котрий 15.08.2014р. був мобілізований на військову службу і в даний час воює у складі однієї з механізованих бригад на Сході. У подружжя двоє малолітніх дітей. Догляд за ними не дозволяє Аллі, […]