Євромайдан стоятиме в Межигір’ї, – Яценюк (ВІДЕО)

majdanЯнуковича лякають постійно діючим туром у Межигір’я.

Опозиція вимагає від президента Віктора Януковича виконання трьох вимог, в інакшому випадку пікетування його резиденції буде постійним.

Про це, виступаючи на мітингу біля президентської резиденції, заявив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

За його словами, у Майдана є до Януковича три вимоги: «Перша – всі хто били наших дітей на Майдані, всі хто давав вказівки застосовувати силу, повинні понести відповідальність».

«Друга вимога –  тих, кого Янукович і його сатрапи посадили в тюрму як учасників мирого протесту, необхідно негайно звільнити, відповідно до закону, який ми прийняли в парламенті», – додав Яценюк.

«Третя –  щоб Янукович почув: уряд, який знущається з українців – це ганебний уряд. Уряд Януковича-Азарова повинні піти у відставку», – додав політик.

«Якщо Янукович не виконає ці три вимоги, то наша недільна екскурсія перетвориться на постійно діючий тур і ми будемо безкоштовно запрошувати всю Україну всіх 45 млн. і з Донбаса також», – заявив Яценюк.

Також він додав, що також євромайданівці будуть пікетувати «ще двох хопуїв» – Миколу Азарова і Володимира Рибака.

Джерело: intv.ua


Залишити відповідь

Next Post

Незграбність цієї влади поховає її, – Порошенко на Євромайдані у Львові

Нині не йдеться лише про зміну влади, нам треба боронити право українського народу визначати власну волю. Таку заяву зробив народний депутат Петро Порошенко, виступаючи на недільному вічі у Львові, на яке прийшло понад 2 тисяч львів’ян. За його словами, ми всі повинні були змінитися з 21 листопада, бо країна має […]