ЄС нагадав про незаконність референдуму і закликав Росію вивести війська

EURКраїни Євросоюзу не визнають результати так званого референдуму, який 16 березня відбувається у Криму.

Про це йдеться спільній заяві голови Єврокомісії Жозе Мануела Баррозу і голови Європейської Ради Хермана Ван Ромпея

У ЄС вважають незаконним “референдум” про статус території України як такий, що суперечить Конституції та міжнародному праву.

“Референдум є незаконним та нелегітимним, і його результати не будуть визнані”, – йдеться у заяві.

“Вирішення кризи в Україні має грунтуватися на цілісності, суверенітеті та незалежності України, бути в рамках Конституції, а також за суворого дотриманням міжнародних стандартів”, – сказано у зверненні.

У ЄС вважають, що вирішення кризи потрібно шукати в межах дипломатичних процесів, в тому числі, за допомогою прямих переговорів між урядами Росії та України.

Баррозу та Ван Ромпей засудили зазіхання Росії на суверенітет України та закликали Росію вивести свої війська у місця постійної дислокації, передбачені відповідними угодами.

У понеділок міністри закордонних справ країн ЄС оцінять ситуацію в Криму і ухвалять рішення щодо подальших заходів, відповідно до заяви глав держав та урядів країн ЄС від 6 березня.

Джерело: Українська правда


Залишити відповідь

Next Post

Парубій заявив про зрив широкомасштабної операції російських сепаратистів

Групи в Кремлі, які розробляють технології по Україн, досить розгублені і не знають, які далі дії застосовувати. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій, пише Дзеркало тижня. Він заявив про зрив широкомасштабної операції російських сепаратистів зі вторгнення в Україну під назвою “Російська весна”. Парубій розповів, що […]