Епіфаній на Різдво проведе богослужіння в головному соборі Києво-Печерської Лаври

Божественну літургію з нагоди Різдва Христового Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершить 7 січня 2023 року в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Про це інформує Пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

“Після отримання відповідного дозволу повідомляємо вірних та громадськість, що святкову Божественну літургію з нагоди Різдва Христового Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершить 7 січня 2023 року в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.Лист з належним проханням раніше було спрямовано до Міністерства культури та інформаційної політики України. Початок богослужіння о 9 годині ранку. Запрошуємо українських вірних до спільної молитви.Просимо стежити за додатковими оголошеннями”, – інформує Пресслужба ПЦУ.

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

⚡️ Головне зі звернення Президента: ➡️ Сьогодні є нові й потужні результати від нашого дипломатичного марафону. Франція виводить європейську оборонну підтримку України на новий рівень, і я дякую Президенту Макрону за це лідерство. Отримаємо більше бронетехніки, зокрема колісні танки французького виробництва. Це те, що дає чіткий сигнал усім іншим нашим […]
Володимир Зеленський