ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 24 березня

світло
ілюстрація

Міністерство енергетики України інформує:

“За добу енергетики відновили електропостачання понад 76,4 тисячі абонентів

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок нічної ворожої атаки було знеструмлено 3,6 тисячі точок обліку, станом на ранок залишаються без світла 600 абонентів.

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Енергетики підключили 11,5 тисячі точок обліку, які були знеструмлені внаслідок бойових дій. Без електропостачання залишаються понад 42 тисячі домогосподарств у 76 населених пунктах.

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Енергетики відновили електропостачання 1,7 тисячі абонентів, які знеструмлювались через технологічні порушення. Також підключено електропостачання 850 абонентам, знеструмленим внаслідок бойових дій. Без електроенергії залишаються 3,9 тисячі точок обліку у 52 населених пунктах.

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Через обстріл пошкоджено повітряну лінію 10 кВ, знеструмлено 1, 4 тисячі абонентів у двох населених пунктах.

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

Через технічні проблеми відключено 56 точок обліку.

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Через ворожу атаку знеструмлена лінія 35 кВ, внаслідок чого відключена підстанція, яка живить енергообʼєкт. Наслідки з’ясовуються.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Припинено мережеві обмеження для 28 тисяч абонентів. Через технологічні порушення вимикалось 57 тисяч абонентів, станом на ранок усіх заживлено.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Через бойові дії знеструмлено 242 абоненти, всього в області без електропостачання залишається 7,5 тисячі точок обліку у 76 населених пунктах.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок нічних обстрілів знеструмлено майже 16 тисяч абонентів у чотирьох громадах. В обласному центрі діють мережеві обмеження за графіком для 200 тисяч точок обліку.

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

У Херсоні відключено близько 3 тисяч абонентів, в області знеструмлено майже 26 тисяч домогосподарств у 45 населених пунктах.

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Внаслідок бойових дій без електропостачання 1,4 тисячі точок обліку у 24 населених пунктах”.

Next Post

Вітання для Олега Бурдика

Олега Бурдика з Днем народження вітає любляча сім’я: дружина та діти. Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,Щоб радісний настрій у серці не згас,Все світле і гарне, що треба людині,Нехай неодмінно приходить до Вас!Хай щастя приходить і ллється рікою,Хай горе обходить завжди стороною,Хай доля дарує Вам довгі літа,А в серці […]
Вітання