Енергетики ліквідовують наслідки негоди

Цими вихідними сильні пориви вітру та опади призвели до перерв в електропостачанні мешканцям Львівщини. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі ПрАТ “Львівобленерго”.

“Cтаном на 8:00 год. ранку сьогодні внаслідок негоди залишаються знеструмлені:
• 1 лінія електропередачі напругою 110 кВ;
• 30 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю, 13 ліній електропередачі частково;
• 503 трансформаторних підстанцій напругою 6-10 кВ;
• 85 населених пунктів повністю та 47 частково у Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Миколаївському, Мостиському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Сокальському, Старосамбірському, Стрийському, Яворівському районах області.

Наслідки негоди ліквідовують 15 бригад у складі 54 працівників ПрАТ “Львівобленерго”, задіяли 21 одиницю техніки.” – інформують у ПрАТ “Львівобленерго”.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:
• не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше 8 метрів — це смертельно небезпечно;
• організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
• терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.
Cтаном на 16:00 год. сьогодні внаслідок негоди залишаються знеструмлені 8 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю, 10 ліній електропередачі частково. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі ПрАТ “Львівобленерго”.
“23 населених пунктів повністю та 16 частково у Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Мостиському, Пустомитівському, Самбірському, Сокальському, Стрийському, Яворівському районах області.
“На даний час ремонтні бригади задіяні на ліквідацію наслідків негоди. Якщо погода стабілізується, то до пізньої ночі постараємось відновити електропостачання, – зазначив Олег Халавка, начальник центральної диспетчерської служби ПрАТ “Львівобленерго”.- Шановні мешканці Львівщини, якщо Ви побачили обірваний провід, то ні в якому разі не наближайтесь та не доторкайтесь до нього. Негайно зверніться у кол-центр ПрАТ “Львівобленерго” за номером: 0 800 50 15 68 та дочекайтесь аварійної бригади”.”  – інформують у  ПрАТ “Львівобленерго”.
Нагадаємо, що цими вихідними сильні пориви вітру, шквали і дощ призвели до перерв в електропостачанні мешканцям Львівщини.

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся семінар про патронатні сім'ї

Днями у Золочівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб з педагогічною освітою, які зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні. У заході взяли участь заступник директора районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Золочівської районної державної адміністрації Оксана Романівна Дужа. Захід відкрив директор центру зайнятості О.Малиновський, який ознайомив […]