Компанія «Еліт спорт» – створення спортивних майданчиків та стадіонів

Запорукою здоров’я людини завжди є  її фізична активність. Адже рух – це життя!  Саме тому різноманітні спортивні майданчики  – найважливіший елемент  інфраструктури міст та сіл України.

Основним атрибутом сучасного спортивного майданчика має бути якісне спортивне покриття. Такі покриття є зручними для створення бігових доріжок стадіонів, для спортивних майданчиків ігрових видів спорту (мініфутбол, баскетбол, волейбол, теніс, гандбол) та універсальних, для шкільних і дитячих майданчиків, доріжок для прогулянок, для благоустрою територій у дворах і т. д.
Хороше покриття для спортивних майданчиків  повинне мати високий рівень віддачі енергії та одночасно бути безпечним, амортизувати удари при падінні. Саме такими перевагами, а ще й перевіреною якістю та універсальністю, характеризується покриття зі штучної трави та гумово-каучукове покриття.

Компанія «Еліт спорт» надає наступні послуги:

  • Комплексне проектування і оснащення спортивних об’єктів олімпійського рівня;
  • Будівництво та сертифікація футбольних полів, стадіонів;
  • Будівництво відкритих спортивних майданчиків і спортивних залів;
  • Проектування, будівництво та оснащення лижних курортів і трас;
  • Виготовлення спортивних покриттів і спортивного обладнання з Вашим логотипом на замовлення;
  • Проектування, виготовлення, монтаж швидкозбірних секційних огорож і систем контролю доступу / безпеки для спортивних майданчиків, режимних об’єктів;
  • Офіційні поставки обладнання, покриттів, комплектуючих і витратних матеріалів для спортивних комплексів і стадіонів.

Для побудованих нами спортивних об’єктів пропонуємо: профілактичний ремонт і післягарантійне обслуговування, поліпшення експлуатаційних характеристик (заміна покриття, встановлення стаціонарних і мобільних трибун, монтаж освітлення та огородження, комплектація професійним інвентарем та обладнанням), капітальний ремонт та реконструкцію спортивної споруди.

Адреса:  м. Львів, вул. Чорновола, 59, офіс 8.
тел.: (3265) 5-53-46
моб. тел.: 097 476 47 72
http://elit.lviv.ua/