Якісне зберігання зерна є одним із факторів безпеки країни та розвитку економіки зокрема. Для України сховища зерна та елеватори є й зовсім фундаментом. Підприємства поступово починають використовувати нові технології, відновлювати зруйновані об’єкти, і навіть будуються нові проекти , адаптовані під сучасні запити та стандарти якості.
На даний момент в Україні кілька сотень елеваторів та їх кількість продовжує зростати. Проаналізувати кожен із них можна тут https://map.uub.com.ua/, де є зручна карта з детальними характеристиками. На прикладі Немирівського елеватора можна зробити аналіз. Гарантується зберігання 57000 тонн зерна, є можливість здійснювати навантаження та розвантаження автомобільним та залізничним транспортом. Застосовуються останні технології сушіння та зберігання зерна, гарантуючи високу якість продукту.
Різновиди елеваторів
Практично всі українські елеватори готові приймати пшеницю, ячмінь, ріпак, кукурудзу, соняшник та сою. Найчастіше зустрічаються класичні шахтні елеватори, але вони можуть бути різних модифікацій. Також виділяють імпортні зерносушарки, які забезпечують високу якість заготівлі зернової культури.
Сушіння працюють на різних видах палива, включаючи газ та рідке паливо. Транспортне відвантаження може здійснюватися поїздом, автомобілями чи кораблем. Чим більше варіантів відвантаження і чим вища автоматизація, тим краще. Модернізація старих елеваторів є вкрай важливим інструментом підвищення конкуренції і як результат якості.
Як торгувати зерном?
Українська універсальна біржа є чудовим майданчиком для торгівлі зерном. Тут є необхідний інструментарій для продавців та покупців, а скориставшись роботом AgroMarket UUB у месенджері Телеграм, можна автоматизувати процес вивчення ринку та торгівлі.
Функціональність робота полягає в наступних діях:
- створення заявок на придбання аграрної продукції;
- одержання зустрічних пропозицій на опубліковані заявки;
- передплата на новини з будь-якого регіону;
- отримання актуальної інформації щодо цін на зернові культури;
- пошук контрагентів у кілька кліків.
Є можливість своєчасно отримувати інформацію про ринок, щоб миттєво реагувати на будь-які зміни. Крім того, є дані щодо кредитних та бюджетних програм, публікуються аналітичні прогнози ринку, а також є інформація про логістику. AgroMarket UUB – це ефективний та зручний інструмент для всіх учасників ринку.