Електронними сервісами Міндоходів України

podatkovaЗолочівська ОДПІ нагадує, що на офіційному веб-порталі Міндоходів України (http://minrd.gov.ua/) розміщено низку електронних сервісів, за допомогою яких платники можуть знайти багато корисної інформації, а саме:

«Електронний кабінет платника податків » – це персональне автоматизоване робоче місце платника , за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді; переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом.

«Інформаційно – довідковий ресурс» – сервіс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Міністерства по всіх напрямах чинного податкового, митного законодавства.
Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків .
«Реєстр платників ПДВ» – щоденно оприлюднює дані про реєстрацію платників ПДВ, а інформацію про анульовані реєстрації можна отримати скориставшись меню «Анульовані свідоцтва платників ПДВ».
«Пульс» – упередження неякісного обслуговування платників, вирішення суперечливих питань, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю чи митного оформлення.
«Декларування on-line» – надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи підприємцям та громадянам в електронному вигляді.
«Реєстр страхувальників» – інформація про взяття на облік платника ЄСВ , його реєстраційний номер та клас професійного ризику.
Також на веб-порталі відомства розміщено сервіси «Митна статистика», «Акредитований центр сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації» та інша довідкова інформація.

Інформаційно-комунікаційний сектор


Залишити відповідь

Next Post

Церква Всіх Святих землі української запрошує на Чин Таїнства Єлеопомазання (відео)

Святе таїнство Єлеопомазання (Соборування) буде уділятися 5 квітня, у суботу, о 16 годині, у церкві Всіх Святих землі Української, що по вулиці Академіка Павлова. Прошу приходити на таїнства. Слава Ісусу Христу! О.Орест Галан Поділіться цим у соцмережах: