Електронні підручники для школярів будуть купувати батьки

Державне підприємство “Відкритий світ” орієнтовно в жовтні запустить пілотний проект з навчання школярів 7-х класів з 500 шкіл у різних областях на базі електронних підручників та спеціального навчального порталу.

Про це повідомив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами В’ячеслав Каськів.

За його словами, зараз готується спільний наказ Міносвіти та Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами. Влітку буде проведено ряд тендерів на розробку порталу, навчального контенту, а також на електронні пристрої.

За словами Каськіва, планується оголосити тендер на закупівлю близько 20 тис. електронних пристроїв – це буде щось середнє між ноутбуком і планшетом. Всього буде обрано 3 різні моделі пристроїв, щоб у підсумку визначити найкращий. Передбачається, що батьки школярів самі купуватимуть пристрої в межах безвідсоткового кредиту. Підрядника на 4G мережу поки не буде визначено у зв’язку зі складнощами в радіочастотному ліцензуванні.

Пристрої будуть підключатися з мережі за технологіями, які є доступними в тому чи іншому регіоні. “На базі пілота ми розробимо трирічну програму з переведення всіх українських шкіл на систему електронного навчання”, – сказав Каськів.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Next Post

Словіта

Словіта — село в Золочівському районіЛьвівської області. Перша згадка відноситься до 1442 року. Протягом 16-18 ст. село перебувало у королівській власності. Спочатку воно належало до Львівського ґродового, а згодом до Глинянського неґродового староств. У 1773 р. Словіта належала до маєтків Урсули Потоцької. Поблизу села існував жіночий монастир Воздвиження Чесного Хреста. […]