Електронні перевірки для платників єдиного податку

zvit elЗ 01 січня 2014 року платники єдиного податку зможуть скористатися новим сервісом — документальною невиїзною позаплановою електронною перевіркою. Для цього платнику податків із незначним ступенем ризику достатньо буде подати заяву до територіального органу Міндоходів, у якому він перебуває на податковому обліку, не пізніше ніж за 10 календарних днів до очікуваного початку проведення електронної перевірки.
З 01 січня 2015 року, цю новацію буде розповсюджено на представників мікро-, малого та середнього бізнесу, що перебувають на загальній системі оподаткування. А вже з початку 2016 року скористатися документальною невиїзною позаплановою електронною перевіркою зможуть усі категорії платників податків в Україні.
Відповідні положення передбачені наказом Міндоходів від 03.06.2013 р. № 143, який набере чинності з 01 січня 2014 року.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

Залишити відповідь

Next Post

Горіли торф та суха трава

31 серпня о 9.19 у с. Хильчиці Золочівського району, на відкритій території виявлено горіння торфу окремими осередками на площі 500 метрів квадратних. Пожежу ліквідовано о 19.05 силами двох пожежних підрозділів. 1 вересня о 16.04 у с. Єлиховичі Золочівського району на відкритій території виявлено горіння сухої трави окремими осередками на площі […]