Екскурсія у “Глинянську мозаїку”

Навчально-виробничий комплекс трансформерного типу “Мозаїка” є інтелектуальним, культурним, туристичним осередком Глинян. Його створення є результатом дворічного грантового проекту, фінансову підтримку якого здійснює Європейський Союз.

Основна діяльність НВК “Мозаїка” спрямована на відновлення і подальший розвиток традиції килимарства, зміцнення туристичного потенціалу Глинянщини, створення можливості для індивідуального та професійного розвитку і подальшого працевлаштування мешканців міста й околиць. З цією метою проводиться розробка різноманітних курсів на базі комплексу, відкрито консультаційний центр правової допомоги, налагоджено співпрацю з Винниківським краєзнавчим музеєм, включено Глиняни до новоствореного туристичного маршруту Львівщиною, відбувається постійне вдосконалення принципів розвитку комплексу.

Екскурсія, що на відео, була проведена в рамках IV фестивалю Богородичних піснеспівів “Під Твою милість прибігаємо, Богородице”.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві на вулиці Львівській сталася ДТП

1 листопада 2017 року у  Золочеві на вулиці Львівській сталася ДТП.  На щастя обійшлося без травмованих, автомобілі зазнали технічних пошкоджень. Деталі щодо аварії  “Золочів.нет” розповів інспектор з дорожнього нагляду Золочівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Олександр Шинкарчук – про це дивіться у відео: Поділіться цим у соцмережах: