Екскурсія у Бродівський історико-краєзнавчий музей (відео)

Бродівський історико-краєзнавчий музей

Відкриття Бродівського краєзнавчого музею відбулось у вересні 1984 року, коли місто відзначало 900-річчя від першої писемної згадки про Броди. Довгий час музей мав статус народного, і тільки з квітня 1991 року став одним з відділів Львівського історичного музею.

З 2001 року музей став комунальним закладом Бродівської районної ради і отримав назву «Бродівський історико-краєзнавчий музей».

Експозиція музею розміщується у 7 залах і поділяється на 43 розділи. Фонди музею налічують понад 5 тисяч експонатів основного фонду та понад 4 тисячі одиниць науково-допоміжного фонду. Щороку музейна колекція доповнюється матеріалами з археологічних розкопок, творами сучасного мистецтва, предметами побуту тощо. Експозицію доповнює панорама «Броди XVII-XVIII ст.», мистецькі твори бродівських художників, банерні фотографії з видами пам’яток історії і культури міста і району. При Бродівському історико-краєзнавчому музеї працює музейна бібліотека та виставкові зали, які діють з листопада 1995 року.

Next Post

Вітання для Мединської Марії Миколаївни

Святкує 55-річний ювілей Мединська Марія Миколаївна. Дорогу дочку, маму, бабусю вітає мама, дочка Оля і Наталя, зяті Володя і Андрій, внуки Тарас, Артем, Володя, Гордій і внучка Неоніла. Лагідна, рідненька, добра і проста, Наша дорогенька, наша золота! Спасибі матусю, що життя дарували, Спасибі матусю, що Ви нас плекали. Спасибі, рідненька, […]