Під модним словом ховаються знайомі нам легкі пілінги рослинними екстрактами, скраби для очищення шкіри. Косметична дермабразія необхідна для профілактики висипань, запалень і вугрової хвороби. Досить купити маски для лиця з ексфоліантами відповідного вам типу – і шкіра буде дихати і сяяти зсередини. А ще на очищену шкіру відмінно лягає денний і вечірній макіяж.
Домашні пілінги
Глибоке очищення шкіри відбувається в салонах краси – ультразвук, лазерне шліфування, алмазна мікродермабразія повністю очищають шкіру від сальних пробок, пилу й бруду, що глибоко в’ївся. У домашніх пілінгів та ж задача – вони з успіхом справляються з поверхневими забрудненнями, очищенням пір від комедонів, видаленням залишків косметики. Завдання ексфоліанта – відлущити відмерлі клітини шкіри і дати можливість новим клітинами отримати повноцінне харчування.
Коли проводити?
При нормальній шкірі досить 1 пілінгу в день. Під час інтенсивної боротьби з акне і демодексом ступінь інтенсивності пілінгів встановлює дерматолог.
Час домашнього сеансу ексфоліації:
Суха шкіра краще переносить вечірню ексфоліацію з подальшим нанесенням нічного живильного крему. Омолоджуючий ефект забезпечує рослинний пілінг від Ів Роше Sérum Végétal.
Для жирної шкіри характерна тонка плівка сального секрету вранці: скористайтеся будь-яким засобом, що очищає, потім нанесіть маску з ексфоліантами, а після треба зволожити шкіру легким мусом.
Комбінована шкіра вранці обробляється по Т-зоні окремо або застосовується гоммаж від Ів Роше Sebo Vegetal, що перешкоджає виникненню чорних крапок.
Чим відрізняються пілінги за типом шкіри?
У косметології головна заповідь – не нашкодь. Зверніть увагу на склад косметики що вже стоїть на вашому столику. Якщо в складі є ретинол, третиноїн або дифенол – ви вже маєте засоби для відлущування клітин. Для сухої шкіри цього цілком достатньо.
Для нормальної шкіри варто звернути увагу на лінію догляду з абрикосовою кісточкою або бамбуком. Пілінги з гліколевою кислотою або ретинолом обирайте з низькою концентрацією.
Для жирної шкіри застосовують ексфоліацію з гліколевою, азелаїновою, саліциловою або молочною кислотою, або їх комбінації. Ці речовини знижують секрецію сальних залоз і призупиняють вугровий висип і акне. Агресивні кислоти необхідно компенсувати зволожуючими і заспокійливими засобами.