Екологічний податок – за новими ставками

Буська ОДПІ нагадує, що під час визначення податкових зобов’язань з екологічного податку за І квартал 2017 року необхідно застосовувати нові ставки відповідно до ст.ст. 243, 245–248 Податкового кодексу.
Суб’єкти господарювання, які є платниками екологічного податку, але з початку звітного року не планують здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, повинні повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву довільної форми про відсутність у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку (згідно з п. 250.9 ПКУ). Заява надається не пізніше граничного строку подання податкової декларації за І квартал звітного року. В іншому разі платник податку зобов’язаний подавати податкові декларації екологічного податку на загальних підставах.
Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві площу перед Воскресенською церквою прикрасили писанками

У Золочеві напередодні Великодніх свят площу перед храмом Воскресіння Господнього прикрасили писанками. У час Великодня усі охочі матимуть змогу полюбуватися красою української писанки та  зробити фото на їх фоні. Писанки намальовані талановитими художниками із  міст: Глиняни, Броди, Жовква, Яворів, Золочів,  Перемишляни, Городок, Львів та Кам’янка-Бузька. Писанками прикрасили різні міста України, […]