DZIDZIOFILM – Я їду до мами (ПРЕМ’ЄРА!)

dzidzioDZIDZIOFILM презентує короткометражну відео-роботу «Я їду до мами».

«Фільм-прелюдія» до кліпу – це особливий жанр короткометражок, що вже став візитною карткою гурту DZIDZIO. Практично до кожного свого музичного відео хлопці знімають передісторію, що глибше розкриває зміст кліпів і пояснює, так би мовити, з чого все почалося. Цього разу DZIDZIOFILM та кліп «Я їду до мами» – це одна історія про давно омріяну подорож.

Події розгортаються у рідному для Дзідзя, Лесика та Юліка місті – Новояворівську. Всім давно відомо, що Дзідзьова мама поїхала на заробітки до Португалії 15 років тому, і залишилася там жити. Вони спілкувались лише по скайпу та телефону, але досі не бачились наживо, бо не мали такої можливості. Лесик і Юлік вигадують чутки і кепкують з Дзідзя, що його мама вирішила вийти заміж за португальця. Дзідзьо з того не радий і хоче поїхати до мами, з’ясувати чи то правда. Хлопцям дуже вчасно випадає реальна можливість поїхати в гості до мами Галини в Португалію через місцевого торгівця-спекулянта на прізвисько Рембо, який часто їздить за кордон і точно знає де живе Дзідзьова мама. Але за допомогу він просить зробити послугу в обмін.

Чи виконають сторони усі домовленості? Чи потрапить Дзідзьо з своїми колегами в гості до мами? Дивіться у фільмі «Я їду до мами» та чекайте на прем’єру кліпу гурту DZIDZIO!

Дзідзьо традиційно сам написав сценарій до нового фільму «Я їду до мами» і став режисером цього відео, оператором виступив – Олександр Рощин.

Офіційний сайт: http://dzidzio.com


Залишити відповідь

Next Post

Запроваджено нові мінімальні ціни на алкогольні напої

Золочівська ОДПІ повідомляє, постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №426 встановлюється новий розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв. Постанова набирає чинності чинності з 11 липня 2015 року. Мінімальна роздрібна ціна на горілку та лікеро-горілчані вироби ( код виробів згідно з УКТЗЕД 2208 […]