«DZIDZIO Контрабас» отримав «Золоту Дзиґу»!

Цього року глядачі могли зробити свій вибір та проголосувати на сайті за найкращий український фільм Національної кінопремії «Золота Дзиґа». Про це повідомляють на сайті «DZIDZIO».

Серед претендентів було 10 фільмів, що були в українському кінотеатральному прокаті впродовж 2017 року та вважаються найуспішнішими за касовими зборами і кількістю глядачів.

Повнометражна комедія «DZIDZIO Контрабас» (режисер Олег Борщевський) стала переможцем у номінації «Вибір глядача»!

На урочистій церемонії вручення нагород Другої Національної кінопремії, що відбулася 20 квітня, Дзідзьо (Михайло Хома) разом з командою фільму були нагороджені статуеткою “Золота Дзиґа” та відзначені зі сцени словами підтримки від Міністра культури Євгена Нищука.

Михайло Хома був дуже зворушений цією відзнакою, подякувавши мамі, знімальній команді фільму та глядачам, які віддали свої голоси за «DZIDZIO Контрабас» і тим самим ще раз підтвердили успіх фільму.

«Ця номінація дуже важлива, бо все, що ми робимо, ми робимо для людей. Люди, дуже вам дякую, бо ви дали нам найважливішу номінацію – вибір глядача. Дуже дякую нашій команді і хочу сказати: українське кіно – буде!» – сказав автор ідеї, продюсер та виконавець головної ролі Дзідзьо (Михайло Хома).»

Джерело: «DZIDZIO».

Залишити відповідь

Next Post

Афіша футболу

22 квітня 2018 року, у неділю, 14:00 /16:00, у м. Золочів на стадіон “Сокіл” відбудеться матч між командами: “Кар’єр-Дністер” Торчинов./Старий Самбір та “Сокіл” м. Золочів. Прийди і підтримай команду рідного міста! Поділіться цим у соцмережах: