Джейн: жінка-командир на передовій (відео)

Українська Джейн – не фанатка американського фільму про солдата Джейн. Такий позивний їй присвоїли колеги. Бо жінок на бойових посадах в бригаді швидкого реагування НГУ – одиниці. Не через дискримінацію – не кожна охоча пройшла фізичні й військові випробування.

Для Джейн війна почалася не 24 лютого, а 8 років тому. Напад на Україну під слоганом “русского міра” і весь терор і розруху, що він ніс, мобілізував дівчину. Спочатку вона намагалася робити все можливе як волонтерка. А коли цього здалося замало – почала готуватися до служби. Сьогодні Джейн командир відділення на фронті. Її чоловік теж виконує завдання на іншій ділянці “нуля”.

З кожним днем війни її мотивація міцнішає – щоб її син не потрапив і не жив у тому світі жаху і терору, який несе агресор.

Відео Національної гвардії України.

Next Post

Оперативна інформація станом на 18.00 14.05.2022 щодо російського вторгнення

Генеральний штаб ЗСУ повідомляє: Триває вісімдесята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Противник продовжує ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Агресор здійснює вогневий вплив вздовж всієї лінії зіткнення та у глибині оборони наших військ. Найбільша активність окупантів зберігається на Слобожанському та Донецькому напрямках. Залишилась загроза завдання ворогом […]