Дивосвіт природи у ДНЗ №7 «Веселка»

sadok7 (2)У дитячому навчальному закладі №7 «Веселка» міста Золочева провідним фахівцем з екологічної освіти Мирославою Пилипчук проведено екологічний урок «Дивосвіт природи». Дітки старшої групи почули про чарівний навколишній світ. Дізналися про рослини, які ростуть на нашій території і занесені до Червоної Книги. В цілях збереження їх, малятам було запропоновано зробити аплікацію «Підсніжник». Таким чином у дітей виховується бережливе ставлення до Червонокнижних. Окрім цього проведено рольову гру «Тваринний світ».
З дітьми виконувались екологічно-розважальні вправи. Малята проявили гарні знання з основ природи, знали , що таке свійські і дикі тварини, розповідали про своїх домашніх улюбленців.
Такі заходи спрямовуються на те, щоб виховати у дітей бережливе ставлення до природи, гордість за багатство нашої землі, відповідальність за хатніх тварин.

      

Залишити відповідь

Next Post

Рятувальники здійснюють заходи щодо мінімізації наслідків весняного водопілля (відео)

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології МНС України на території області 03 – 04 квітня на р.Рата очікується підйом рівнів води на 0,5 – 0,8 м над рівнями 02 квітня на 08:00 год. В Сокальському районі досягнення та перевищення відміток часткового затоплення будинків та госпоб’єктів в окремих населених пунктах […]