Дитячий садок «Чародій» проводжав до школи своїх випускників

12 червня 2013 року в дошкільному підрозділі «Чародій» відбулося прощання найстарших вихованців Золочівського НВК із безтурботним дитинством. 
Дитячий садок проводжав до школи своїх випускників: 13 хлопчиків і 11 дівчаток.
Протягом свята діти радували  батьків та гостей  своїми талантами: танцювали, співали та розповідали вірші. Ведучими свята були вихователі групи – Лип’як Наталя Валеріївна  та Салагай Христина Василівна. Додавали посмішок та позитивних емоцій цікаві клоуни.

“Ми впевнені, що слово молодці та найкращі, вони часто будуть чути від своєї першої вчительки. Хоча вони вже багато чого знають і вміють, вчителі відкриють їм цікавий світ незвіданих шкільних наук. Ми з впевненістю передаємо в надійні ласкаві руки вчителя своїх чомучок та розумників.” – говорили на святі вихователі.

Залишити відповідь

Next Post

Вітаємо Володимира Стеця з Днем народження! (відео)

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет” щиро вітає нашого активного читача та дописувача, пана Володимира Стеця, з Днем народження! Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині, Щоб радісний настрій у серці не згас, Все світле і гарне, що треба людині, Нехай неодмінно приходить до Вас! Хай щастя приходить і ллється рікою, Хай […]