Дитячі забави на «Електроконтакт Україна»

Компанія провела захід для дітей своїх працівників. Діти мали можливість ознайомитися з виробництвом, де виготовляють електричні кабельні мережі для легендарних автомобілів світового рівня.
Упродовж трьох днів понад три сотні дітей відвідали одного з найбільших роботодавців Золочівського, Перемишлянського, та Бродівського регіонів та ознайомилися з компанією де працюють їхні батьки. Море емоцій, дитячих посмішок створили настрій усім. Конкурси, танцювальні батли, вікторини, усе це тут просто неба у цю літню пору.
В гостях гравець Львівської команди з американського футболу «Львівські Леви» (Lviv Lions) -, до речі найкраща в західному дивізіоні. Усі охочі отримали можливість ознайомитися з даним видом спорту, особливо найактивніші та непосидючі були залучені до тренування, у якому успішно проходили усі завдання.
Нові технології – нові можливості. «Електроконтакт Україна» оголосила конкурс на найкращого дитячого блогера компанії серед дітей своїх працівників. Нещодавно компанія виявляла хобі своїх працівників, а сьогодні шукаємо таланти серед дітей. Професійний набір для блогера отримає переможець, відео якого набере найбільше вподобайок у соцмережах.
“Екскурсія на виробництво” для дітей стали літньою пригодою та можливістю позмагатися за титул кращого дитячого відеоблогера «ЕКУ».
Для когось це може стати справжнім викликом та нагодою проявити себе!

Next Post

Робота: потрібні столярі

Запрошуємо на роботу столярів, з досвідом роботи або бажанням вчитись. Офіційне працевлаштування, гідний рівень заробітної плати. Вимоги: відповідальність, пунктуальність і бажання працювати. Детальніше за тел.: 0687175048. Поділіться цим у соцмережах:
робота