Дитячі міста професій

Як правильно обрати професію? Цим питанням задаються як діти, так і дорослі. Деякі люди витрачають роки на навчання, а потім не можуть працювати за спеціальністю. Можливо вся справа в тому, що молоді люди не можуть до кінця визначитись з тим, що їм подобається робити і обирають зовсім не ту стезю в житті. Питання про майбутню професію зазвичай виникає ще в дитинстві. Саме тому варто приділяти цьому моменту особливу увагу. На щастя наші діти мають набагато більше можливостей ніж мали ми в дитинстві. Однією з таких можливостей є дитячі міста професій. Це спеціальний простір, який нагадує модель міста, де живуть і працюють люди різних професій. Саме тут малюк може приміряти на себе декілька професій. Це допоможе визначитися з вподобаннями дитини, які можна розвивати та в подальшому обрати діяльність до душі.

Найвідоміші міста професій в Києві та інших містах України:

  • KidsWill;
  • Кідландія;
  • KidsWill в Одесі;
  • Франсільванія в Харкові;
  • Місто професій

Місто професій KidsWill

Місто професій KidsWill – це ігровий інтерактивний простір для дітей, який нагадує справжнє місто. Тут дитина може спробувати себе в одній з 90 професій. Аніматори весело і продуктивно проведуть час з дитиною. За свою роботу дитина отримає гроші, якими зможе розрахуватися на території міста. Вартість відвідування простору від 70 до 280 гривень. Для груп дітей та для іменинників діють знижки.

Місто професій Кідландія

Місто професій Кідландія одне з найбільших в місті Києві. На території міста функціонують 40 станцій, де діти можуть познайомитися з близько 100 професіями. На території міста все як у звичайному житті: є магазини, банки, лікарні, поліцейські відділки, перукарні і т.д. В місті є своя валюта, яка називається ландами. Діти заробляють гроші під час перебування в центрі і в кінці можуть витратити їх на розваги, сувеніри чи смаколики. Вартість перебування складає від 128 до 200 гривень. Передбачена система знижок для дітей з особливими потребами, груп, та іменинників.

Такі дитячі міста професій  – це не просто веселі розваги з аніматором. Під час перебування у місті дитина дізнається достовірну інформацію про різні професії і приміряє більшість із них на себе. Діти навчаються поводити себе в надзвичайних ситуаціях, а також розвивають свій творчий потенціал. Вони навчаються заробляти і витрачати гроші, стають самостійнішими та впевненішими в собі. Такі види діяльності дозволяють виявити інтереси та здібності дитини, які згодом можна розвивати за допомогою курсів, занять з репетиторами чи спеціальними гуртками. Батькам слід звернути особливу увагу на те, що сподобалося дитині під час подорожі містом професій і потім запропонувати їй підкріпити ці вміння цікавим заняттями з педагогом.

Next Post

За вчора ковід виявили у 1647 мешканців Львівщини: дані по районах

За попередню добу в області провели 3102 дослідження на коронавірус, з них – 1647 позитивних. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.  У розрізі районів: Дрогобицький:  96  Золочівський: 131  Львівський: 364 (м. Львів – 684)Стрийський: 166  Яворівський: 59Червоноградський: 102   Самбірський: 45   За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 299 осіб. Скерували на самоізоляцію – 2162 особи. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2461 осіб. Летальних випадків – 18. В […]
коронавірус