Дитячі хірурги видалили пухлину кисті дитині із Золочева

Доброякісне утворення деформувало кисть шестирічного хлопчика. Допомогти дитині взялись хірурги. Після операції на ручці Давидко із Золочева уже активно готується до першого класу – вчиться писати і багато малює, інформує Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

“Мама Давидка розповіла, що коли ручка була маленька, вада не була помітною. Проте з віком проміжок між пальчиками збільшувався, а самі пальці дедалі більше «розходились» один від одного.
Під час чергового огляду сімейний лікар скерував сім’ю на УЗД. Дослідження, яке провели у нашій лікарні, показало пухлину між третьою і четвертою п’ястними кістками.
«Новоутвір був наскрізним, через цілу долоню. Це доброякісна пухлина із жирових тканин, проте вона зростала і сильно деформувала кисть за типом розщеплення. Операція була непроста, адже потрібно було видалити весь утвір та відновити анатомію кисті, зберігши всі структури», – розповів завідувач хірургічним відділенням #ЗУСДМЦ Богдан Романишин (Bogdan Romanyshyn).
У медиків ЗУСДМЦ величезний досвід хірургічного лікування вад розвитку кисті, тож їм вдалось успішно відновити цілісність кисті і з’єднати знову п’ястні кістки. Усі разом бажаємо Давидку гарно вчитись і тішити батьків оцінками))
Прийом відбувається за попереднім записом.
Обрати зручний час візиту можна, зателефонувавши до реєстратури у години роботи:
Пн–Пт – з 8:00 до 16:00 год.
(032) 270 22 07
(063) 189 70 50
(097) 150 70 53″, – повідомляє Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Next Post

Хлопчик впав з велосипеда та міг загинути від розриву кишківника

Хірурги Дитячої Лікарні Святого Миколая Перше медичне об’єднання Львова екстрено прооперували дитину, яку привезли з області у вкрай важкому стані, повідомляє Дитяча Лікарня Святого Миколая. “Нещасний випадок стався у селі Бортків, що на Львівщині. 7-річний Максим Хамул ввечері катався з друзями на велосипедах, випадково заїхав у яму, впав і сильно […]