Двох добровольців із Золочівщини буде відзначено “Лицарським Хрестом”

Двох добровольців і з Золочівщини буде відзначено “Лицарським Хрестом” під час культурно-просвітницького заходу “Лицарський Хрест Добровольця Львівщини”, що пройде 14 березня у Львові.

“Започаткований захід “Лицарський Хрест Добровольця” в Чернігові жіночою волонтерською сотнею Самооборони Чернігівщини в 2016 році. Війна нас поєднала з багатьма іншими волонтерами в різних регіонах… І ми мали щастя познайомитися з командою ГО “Подаруй солдату захист”, керівником якої є Cлободян Юля. І ці дівчата, і хлопці також, приїхали колись підтримати нас в Чернігів, саме під час організації заходу “Лицарський Хрест Добровольця Чернігівщини”. І от тоді, ми після заходу домовилися, дівчата із Золочева в переважній більшості, сказали, що ми маємо провести цей захід у  Львові.” –  розповіла режисер та ведуча Церемонії нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» Оксана Тунік-Фриз.

“Хочу анонсувати, що буде нагороджено народною нагородою “Лицарський Хрест Добровольця Львівщини” двоє добровольців з Золочівщини. Так що запрошую золочів’ян підтримати цей соціальний наш проект і прийти на захід.” – зазначила організатор, громадська діячка, волонтерка Юлія Слободян.

Отож, запрошуємо на церемонію нагородження, яка відбудеться 14 березня 2019 року у Львівській національній філармонії (м. Львів, вул. Чайковського, 7). Початок о 18:00. Вхід вільний.