Двоє неповнолітніх обікрали вчителя молодших класів

Учні старших класів однієї із сільських шкіл Буського району викрали шкільне майно на суму 300 гривень, після чого обікрали місцеву вчительку.

Хлопці зростали в неповних та неблагополучних сім’ях, до навчання також не були охочі, а тому і стали на слизьку стежку злочинності.

Перше, що спало на думку неповнолітнім – спробувати викрасти з підсобного приміщення  школи, де вони навчаються, два футбольні м’ячі. Сказано – зроблено. Приїхавши раніше за інших учнів до навчального закладу, хлопці виламали вхідні двері до кімнати, де зберігається спортивний інвентар, і поцупили два футбольні м’ячі на суму 300  гривень.

З часом злочинні апетити у юнаків почали зростати. Запримітивши коли вчитель початкових класів із учнями пішла в їдальню, хлопці через вікно проникли до класу, де лежала її сумочка. Педагог не дорахувалась 50 гривень.

Через два дні злочинний тандем повторив свій «подвиг» – викрали у цієї ж учительки ще 200 гривень, а згодом ще 300. Загалом гаманець вчителя «схуд» на 550 гривень.

На цьому злочинні  «походеньки» учнів закінчились – їх затримали розшуківці Буського РВ ГУМВС України у Львівській області. На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 3 статті 185 (крадіжка) КК України.

У цей же час 54-річна мешканка іншого села Буського району звернулась до правоохоронців із заявою про крадіжку грошей з літньої кухні свого будинку. Працівники міліції затримали крадія, який також виявився учень випускного класу сільської школи. Тепер його чекає така ж доля, як і земляків, що обікрали вчительку. Отак сучасна молодь ще до закінчення школи обирає собі майбутній фах злочинця.

Джерело: ВЗГ ГУМВС України у Львівській області

Читайте також:

У селі Бонишин Золочівського району сталася пожежа

Викрадено металеві двері…

Залишити відповідь

Next Post

На Будинку убогих продовжуються роботи по реконструкції конфігурації шатрового даху

На Будинку  убогих, що  у  місті Золочеві по вулиці  Маркіяна Шашкевича, 13, продовжуються роботи по реконструкції конфігурації шатрового даху з влаштуванням мансардних приміщень у двох рівнях. Про це нам повідомили у Золочівській міській раді. Зараз завершено роботи по влаштуванню простінків та встановлюється опалубка під влаштування нового з/б перекриття. Робочий проект […]