Дві школи Бродівського району отримали нові автобуси

Для шкіл Бродівщини отримали  два нових “Школярики”. Про це у Фейсбук повідомив начальник відділу освіти Микола Сторожук.

“Сьогодні, 29.04.2020 року , відділ освіти Бродівської РДА отримав два нових “Школярики” (модель: “АТАМАН” D09382) від департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Загальна ціна даних автобусів – 3 659 592,00 грн. Передача ключів від нових автобусів відбулася за участі заступника голови Львівської ОДА Івана Собка та заступника директора департаменту освіти і науки ЛОДА Ігоря Гайдука. Співфінансування з районного бюджету на придбання складає разом 1 110 000,00 грн. “Школярики” сьогодні ж доставлені до ОЗ “Бродівська ЗОШ I-III ступенів № 3″ та Наквашанської ЗОШ I-III ступенів.) Дякую всім, хто долучився та допоміг у практичній реалізації нашої мрії!) Комфортні умови для перевезення здобувачів освіти та педагогів гарантовані! Щасливих, радісних та пізнавальних поїздок !) Впевнений, що це не останнє поповнення шкільного автопарку у нашому районі”, -повідомив Микола Сторожук.

Також, Бродівська РДА повідомляє:
“Опорний заклад «Бродівська ЗОШ I-III ст. N3” та Наквашанська ЗОШ отримали нові шкільні автобуси “Школярики” марки “АТАМАН” у межах Програми розвитку освіти Львівщини.
Сьогодні голова Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець та начальник відділу освіти Микола Сторожук отримали ключі від нових автобусів, які передав заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
Автобуси придбані за кошти державного, обласного бюджетів та виділено співфінансування з районного бюджету в розмірі 1,1 млн. грн”.

Як повідомляють у  Львівській ОДА, 29 квітня, п’ятьом районам області та п’ятьом ОТГ вручили ключі від 12 автобусів, які придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини. Загалом школи отримають 54 автобусів.

“Школярики” марки “АТАМАН” отримали такі райони та громади: Бродівський район – 2, Золочівський район – 2, Жидачівський район – 1, Миколаївський район – 1, Яворівський район – 1 спеціалізований, Жовтанецька ОТГ – 1, Мостиська ОТГ – 2, Шегинівська ОТГ – 1, Ходорівська ОТГ – 1, Тростянецька ОТГ – 1 спеціалізований.

Next Post

На Луганщині під час обстрілу загинув боєць

На Луганщині під час обстрілу загинув боєць — солдат Олексій Лісін. Про це повідомляють у 93-тій ОМБр Холодний Яр. Дослівно у повідомленні: “Цей день, на жаль ми змушені починати з важкої звістки…. На Луганщині під час обстрілу знову загинув наш боєць — солдат Олексій Лісін. Ввечері 28 квітня, коли Олексій […]