Дві місцеві ради Золочівського району стали переможцями обласного конкурсу “Екологічно чистий населений пункт”

У червні місяці Золочівською райдержадміністрацією повідомлялося про те, що три місцеві ради Золочівського району будуть брати участь у Конкурсі.

Рішенням сесії Львівської обласної ради від 13 липня 2017 року № 484 визначено переможців щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» у 2017 році. Згідно з рішенням сесії вирішено нагородити переможців щорічного обласного конкурсу та вручити дипломи переможцям Конкурсу двом місцевим радам району: третя категорія (селища) друге місце – Поморянська селищна рада Золочівського району та четверта категорія (села) друге місце – Гологірська сільська рада Золочівського району. Місцеві ради отримають по 30 тис. грн. субвенції з департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Поморянська селищна рада проведе заходи з озеленення території смт. Поморяни, а Гологірська сільська рада – поточний ремонт з благоустрою водойми (початок витоку річки Золота Липа) села Майдан–Гологірський. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

Залишити відповідь

Next Post

Український пілот «наосліп» посадив пошкоджений градом літак в Стамбулі

У Стамбулі сильний град паралізував рух транспорту та побив пасажирський лайнер. Лайнер летів із Північного Кіпру і над Туреччиною потрапив у страшний шторм. Град, розміром із м’яч для гольфу, розбив скло в кабіні пілотів і понівечив фюзеляж літака. Аеропорт, який прийняв побитий лайнер, через негоду на кілька годин закрив злітну […]