Два спиртові заводи Львівщини продадуть з аукціону

Фонд державного майна України оголосив аукціон з продажу майна ДП «Укрспирт», до якого потрапили два спиртові заводи Львівщини. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

Так, 17 грудня має відбутися аукціон з продажу Воютицького МПД та зберігання спирту, що у селі Воютичі Львівської області. Стартова ціна об’єкта приватизації складає 32 мільйони гривень.

Переможець аукціону отримає цех розливу, виробництва концентрату квасного сусла і полісолодових екстрактів, будівлю насосної станції води, варочне і дріжджебродильне відділення, та інше майно.

На 24 грудня призначили аукціон з продажу Великолюбінського МПД та зберігання спирту, що у селищі Великий Любінь Львівської області. Стартова ціна об’єкта приватизації складає майже 30 мільйонів гривень.

До переліку активів, що виставляються на аукціон, внесено спиртобазу, електропідстанцію, бродильний і варильний цехи, цех зрідженої вуглекислоти, подрібнення сировини, переробки риби і повітряних зерен рису.

Нагадаємо, старт реформі спиртової галузі дав Президент України Володимир Зеленський — 23 жовтня 2019 року Президент подав до Верховної Ради законопроєкт щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва етилового спирту, за який пізніше проголосували народні депутати.

1 липня 2020 року, згідно з Законом, в Україні було скасовано державну спиртову монополію. Документ дозволяє компаніям будь-якої форми власності виробляти спирт за умови отримання ліцензії, а також проводити повну лібералізацію експорту спирту з України. А з 1 липня 2021 року, згідно з Законом, ліцензію на оптову торгівлю спиртом зможуть отримати й побудовані «з нуля» спиртові заводи.

З інформацією про приватизацію об’єктів спиртової галузі можна ознайомитися на спеціальній сторінці сайту Фонду державного майна України за посиланням

Next Post

У стаціонарах області від коронавірусу лікують 1558 пацієнтів

За попередню добу в області коронавірус підтвердили у 561 особи. Госпіталізували 129 осіб, скерували на самоізоляцію – 1277 людей. 144 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях. 38 – на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 49380 осіб. Померло 1343 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 32872 осіб. У 1406 пацієнтів […]
коронавірус