“П’яна ДТП”: справу щодо депутата Золочівської районної ради передали до суду

Як повідомлялося раніше, депутат Золочівської районної ради підозрюється  у тому, що скоїв “п’яну ДТП”. Стало відомо, що справу передали до суду.

1 жовтня у Буському суді відбудеться слухання по справі щодо пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення… Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності: Гондек Анатолій Олегович. Суддя: Журибіда Б.М. Форма судочинства: Адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, як редактору “Золочів.нет” повідомила начальник відділу комунікації ГУ НП у Львівській області Світлана Добровольська, складено по даному випадку три протоколи по статтях 130, 124 та 139.

Довідково:

Стаття 130. Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.
Стаття 124. Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.
Стаття 139. Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення.

Next Post

Храмове свято у Святовоздвиженському Монастирі Сестер Василіянок с. Словіта (відео)

27 вересня у Святовоздвиженському Монастирі Сестер Василіянок, що у селі Словіта, Золочівського району, відбулася Божественна Літургія з нагоди Храмового свята. Детальніше про все дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах:
Словіта