Друковані мас-медіа зникнуть…

Все частіше побутує думка, що  друковані мас-медіа зникнуть. Їх замінять безперервні або контрольовані читачем потоки інформації, які будуть доставлятися безпосередньо на екран мобільного, планшета чи комп’ютера. До 2040 року  друкованих видань не буде, такі  прогнози нещодавно озвучили в ООН, Всесвітньої асоціації редакторів і видавців та під час Третього всеукраїнського газетного конгресу.

Хоча ідея “смерті газет” здавна розвивається низкою зарубіжних соціологів та медіа-експертів, у нас вона до недавнього часу не мала багатьох прихильників. Сьогодні вплив та поширеність друкованих мас-медіа підминають нові електронні ЗМІ. Кількість видань, тиражі, увага читачів, реклама – із кожним роком преса втрачає “старі території”.

Україна не стоїть осторонь процесу. Лише за останні три роки вітчизняна друкована періодика втратила 30% докризових продажів, понад 30% надходжень від реклами. На заміну цьому росте відвідуваність та інвестиції в інтернет-портали. І мабуть не дарма, адже доступ до інформації  інтернет видання мають люди із будь-якої частини світу. Як на мене це досить зручно.

А Ви теж так вважаєте ?

Читайте також:

Google розкрила таємницю подорожі електронного листа

Вчені навчилися визначити точне джерело чуток у соцмережах

Залишити відповідь

Next Post

У ліцензіях мовників скасують графу про мови

Відповідно до закону “Про засади державної мовної політики” Національна рада з питань телебачення та радіомовлення скасує у бланку ліцензій графу “мови”. Про це повідомив Голова Нацради Володимир Манжосов. Пан Манжосов повідомив, що Нацрада виконуватиме цей закон і у тримісячний термін має намір привести ліцензійну діяльність телекомпаній у відповідність до його […]