Другий тур виборів проходить на Львівщині

Другий тур – правоохоронці Львівщини працюють у посиленому режимі. Про це інформують у поліції Львівської області.

“Сьогодні, 22 листопада, станом на дев’яту годину ранку усі виборчі дільниці, задіяні до другого туру виборів голів Львівської та Дрогобицької ОТГ, а також депутата Великолюбінської селищної ради Городоцького району, працюють у штатному режимі – на кожній з них поліцейські забезпечують публічний порядок та дотримання законності.

До забезпечення публічного порядку, а також оперативного реагування на порушення законодавства, загалом залучені близько двох тисяч правоохоронців.

Публічний порядок спільно з співробітниками служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області забезпечують патрульні поліцейські, співробітники Управління поліції охорони Львівщини, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також військовослужбовці Національної гвардії України.

Створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про порушення публічного порядку та виборчого законодавства, а також додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів. У посиленому режимі працює ситуаційний центр.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись публічного порядку та карантинних обмежень, не порушувати виборче законодавство. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102. Поліцейські реагують на такі повідомлення негайно”,  -йдеться  у повідомленні поліції.

Результати виборів дивіться ТУТ.

Next Post

Вітання для Анатолія Переймибіди

Найщиріші вітання Анатолію Переймибіді з нагоди ювілею від рідних і близьких! Нехай життя дарує побільше яскравих моментів, і збудуться всі заповітні бажання! Щоб у домі завжди панували щастя і розуміння. І нехай тебе оточують тільки щирі, вірні, надійні друзі і добрі люди. Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні […]
Вітання