Другі роковини за Олегом Погончуком

1 серпня 2015 року другі роковини за Олегом Погончуком. Йому було лише 20 років.

Народився Олег 2 вересня 1994, с. Жуків, Золочівського району, Львівської області, де проживають його дідусь, бабуся та велика родина. Мешкав разом з батьками та старшою сестрою в с. Зимна Вода, Пустомитівського району, Львівської області.

Коли, на початку 2015 року був призваний до війська, одразу ж зібрав речі та попросив батьків не відмовляти його. Службу, у званні солдата, проходив у складі 122-го окремого аеромобільного батальйону 81-а окремої аеромобільної бригади, яка базується у м. Костянтинівка Донецької області. Брав активну участь у виконанні службово-бойових завдань у зоні проведення АТО на сході України. Був наймолодшим у своєму підрозділі.

Загинув 1 серпня 2015 року від кульового поранення на блокпосту під містом Костянтинівка Донецької області. В Олега залишилися батьки та старша сестра.

Панахида та прощання із загиблим у зоні АТО бійцем 122 окремого аеромобільного батальйону 81-а окремої аеромобільної бригади Олегом Погончуком відбулася 5 серпня 2015 року в церкві святого Івана Богослова. Похорон відбувся 6 серпня 2015 року на місцевому цвинтарі у Зимній Воді.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Зоряни Кудерявець

Дорогу хрещену маму Зоряну Кудерявець з 20-річчям вітає похресник Артурчик. О, Діво Маріє, в цей день у цю мить Молитву почуй, що від серця летить, Зішли свою ласку, багато дай сили Рукам, що мене до Христа підносили. Стаю на коліна і руки здіймаю, Для хресної мами здоров’я благаю, Щоб завжди […]