Ансамбль «Древо» успішно виступив на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі

26 листопада 2017р. у м. Дублянах проходив щорічний Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Золотий перетин Львова – 2017».
Як і обіцяли усім шанувальникам ансамблю «Древо» Золочівського ЦДЮТ (кер.Чепелюк О.Б.), ми вкотре здобули чергову перемогу та взяли участь у гала-концерті найкращих колективів. Вихованці повернулись до рідного міста з дипломом І ступеня.
Метою проведення Фестивалю-конкурсу є сприяння подальшому розвитку дитячого і юнацького мистецтва, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів у різних жанрах, підсилення впливу професійного українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.
До участі у фестивалі були запрошені близько 100 академічних, фольклорних і естрадніх художніх колективів і солістів, виконавців у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному та цирковому жанрах. Серед учасників цього фестивалю-конкурсу вдруге взяв участь і вокальний ансамбль «Древо» Золочівського ЦДЮТ.
Для оцінки виступів учасників конкурсу було створено журі, до складу якого ввійшли провідні фахівці мистецтва, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій. Серед них: голова журі – Віктор Герасимов – заслужений діяч мистецтв України, заслужені діячі естрадного мистецтва України – Катерина, Руслана Калина, Тарас Шіт та Леонід Дехтаренко та Олег Гафткович – заслужений працівник культури України.

Золочівський ЦДЮТЗалишити відповідь

Next Post

Новий порядок обміну електронними документами з контролюючими органами

З 15 листопада 2017 року вступив в дію новий Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами, затверджений наказом Мінфіну України від 06.06.2017 №557. Договори про визнання електронних документів, укладені до 15 листопада 2017 року, залишаються дійсними (до закінчення дії сертифікатів чи зміни керівників/припинення реєстрації). Платники податків, котрі користуються електронним звітуванням, […]