ДПІ у Золочівському районі повідомляє

http://zolochiv-rada.org.ua/wp-content/uploads/2012/02/ready_pulse_city-01-01.jpgДПІ у Золочівському районі  повідомляє про те, що з метою подолання проявів корупції в органах державної податкової служби та ліквідації перешкод, що заважають провадити підприємницьку діяльність, усунення труднощів у спілкуванні із посадовими особами  податкової служби, формування у громадян об’єктивної оцінки діяльності органів ДПС запроваджується сервіс для платників податків під егідою Голови ДПС України „Пульс податкової ”.

Цей сервіс функціонує за принципом call-back (працівники ДПС України не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи). Лінія працює цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники ДПС, неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Номер„Пульсу податкової ”: (044) 284-00-07.»

 

Голова комісії з проведення реорганізації

ДПІ у Золочівському районі,

начальник ДПІ у Золочівському районі  

 С.Д.Любенко

 

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Портал zolochiv.net проводить проект "Талант Золочівщини"

Наша Золочівщина багата на молодих талантів, які співають, танцюють, пишуть вірші і цілі книги, але про це мало кому відомо. Для того, щоб такі люди залишались в історії нашого краю та розвивали його інтелектуально і духовно, ми пропонуємо зібрати про них інформацію і опублікувати на сайті zolochiv.net у рубриці Таланти […]