Довічно засуджена львів’янка Любов Кушинська вийшла на волю

Любов Кушинська стала першою жінкою в Україні, засудженою до довічного позбавлення волі, яку помилував Президент. Про це інформує прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

“10 квітня 2018 року в державній установі «Качанівська виправна колонія (№ 54)», згідно з Указом Президента № 49/2018 від 28.02.2018, звільнили засуджену до довічного позбавлення волі Любов Кушинську.

Засуджена відбувала покарання в секторі середнього рівня безпеки установи, в якому утримуються засуджені до довічного позбавлення волі. На момент звільнення Любов відбула у місцях позбавлення волі 27 років 9 місяців.

Любов Кушинська стала першою жінкою в Україні, засудженою до довічного позбавлення волі, яку помилував Президент.

В Качанівській виправній колонії (№ 54) відбуває покарання 268 засуджених, з них: 22 – у секторі середнього рівня безпеки для тримання жінок, засуджених до довічного позбавлення волі.” – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Українська правда, Любов Кушинська була підприємцем і керувала власною фірмою. У 1997 році правоохоронці звинуватили її у вбивстві двох чоловіків. Силовики стверджували, що жінка вбила їх, щоб отримати квартиру.

Водночас Кушинська ніколи не визнавала свою провину і заявляла, що її підставили високопоставлені працівники правоохоронних органів, щоб не віддавати їй борг у декілька сотень тисяч доларів.

Її засудили до довічного ув’язнення. Кушинська подавала касаційну скаргу, однак Верховний Суд її не задовольнив.

За матеріалами: Української правди.