Доведено в суді хуліганство 60-ти річного жителя Золочівського району

Золочівською місцевою прокуратурою доведено в суді винуватість в хуліганських діях 60-ти річного жителя Золочівського району Львівської області. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській місцевій прокуратурі.

“Як встановлено судом, у вересні 2018 року зловмисник в стані алкогольного сп’яніння, безпричинно наніс декілька ударів дерев’яною палицею по вікнах автомобіля, який знаходився біля житлового будинку в якому він проживає, внаслідок чого пошкодив вказаний автомобіль завдавши збитків на суму близько 27 тис. грн.

Вироком Золочівського районного суду від 23.01.2019 правопорушник визнаний винним та засуджений за ч.1 ст.296 Кримінального кодексу України до покарання у виді обмеження волі строком на 1 рік та звільнений від відбування призначеного покарання із встановленням іспитового строку. Також, судом зобов’язано стягнути на користь потерпілого завдану кримінальним правопорушенням матеріальну шкоду.” – повідомив “Золочів.нет” заступник керівника Золочівської місцевої прокуратури радник юстиції Андрес Р.І.