Дорожники та комунальні служби Бродівської ТГ продовжують працювати у посиленому режимі

Броди
Броди

Дорожники та комунальні служби Бродівської територіальної громади продовжують працювати у посиленому режимі. Про це іформують у Бродівській міській раді.

8 лютого у Бродах відбулася щотижнева нарада з очільниками комунальних служб.

“У зв’язку з надзвичайними погодними умовами, найбільше уваги приділяли питанням розчищення доріг та обігріву закладів і установ.
🖋Директор Комунального підприємства “Броди” розповів, що зараз у місті задіяно 1 грейдер, 5 одиниць спецтехніки для розгортання та посипання доріг, 20 працівників. Головні транспортні артерії міста вже прогорнуті.👌
Частково розчистять бічні вулиці, а тоді надішлють підмогу до сіл Смільне та Язлівчик.
🖋Про ситуацію з дорогами у громаді загалом доповідали Руслан Горбаль та Валерій Олійник. За їхньою інформацією, на території працюють 5 піскорозкидачів, 1 навантажувач, 1 грейдер, 2 МТЗ , 19 працівників.
Проїзд по дорогах між селами є, у самих селах вулиці потребують розчищення.
🖋Обслуговує дороги компанія “Шляховик Т”, яка весь час знаходиться на зв’язку та доповідає про свою роботу в екстремальних умовах.
🖋Задіює свою техніку для розчищення доріг громади і приватне підприємство “Західний Буг”. Сподіваємось, з нього візьмуть приклад та долучаться до спільної справи інші соціально відповідальні підприємці.
🖋Через сильні снігові замети вранці у деякі села не заїхали шкільні автобуси, а саме у с. Язлівчик, Сухота, Салашка, Бучина, Гаї-Смоленські, Переліски, Піски.
🖋Директор ТзОВ “Бродівська управляюча компанія” Віталій Галандюк доповів про те, що загалом житловий фонд міста зустрів негоду без аварій. Управитель залучив додаткових працівників для розчищення та посипання прибудинкових територій, просить небайдужих співвласників багатоквартирних будинків виходити на допомогу, адже снігопади не припиняються.
🖋У зв’язку з погодними умовами, відмінено планові роботи з водомережами. Про це доповів директор Комунального підприємства “Бродиводоканал” Володимир Дробенко. Зараз підприємство працює у штатному режимі, розчищають від снігу свої об’єкти.
🖋Директор Комунального підприємства “Бродитеплоенерго” Олег Риплянський проінформував про запаси дрів для котелень та можливе переведення на опалювання природним газом, адже, за даними синоптиків, температура повітря буде знижуватись і надалі.
Починаючи з 5.00 год ранку, працівники Комунального підприємства “Бродівський замок” розчищали свою територію. Олег Казмірчук, директор КП “Бродівський замок”, розповів про те, що тепер підприємство готове надати допомогу в боротьбі зі стихією на інших територіях Бродівської громади.
🔎Якщо біля вашого дому вже розчищені вулиці чи ви бачили спецтехніку на дорогах, робіть дописи з хештегом #спільнасправа.
А якщо ж ситуація критична, можете повідомляти у приватних повідомленнях.
Побачимо, яка ситуація у нашій громаді” – повідомляють у Бродівській міській раді.

“❄️За прогнозами синоптиків, негода посилюватиметься. Сніжитиме ще і в наступні кілька днів.
❗️Дорожники та комунальні служби продовжують працювати у посиленому режимі. Вчора ми повідомляли про кількість техніки, яка працює. Сьогодні вона вся задіяна.
❗️Комунальні служби роблять все можливе, щоб життєдіяльність міста та громади не припинялася. Та наступні кілька днів будуть складними. Бо стихія не відступатиме.
❗️До речі, сильні снігопади охопили не тільки Україну, а й Європу. Стихія паралізувала частину Німеччини, Польщі, складна ситуація і в Нідерландах. Люди об‘єднуються та спільно долають цю проблему.
Звертаюся до вас, як міський голова, з проханням допомогти зробити ці зимові дні комфортнішими. Прошу підприємців, керівників установ та організацій, власників будинків долучитись до прибирання вулиць, тротуарів, стежок біля ваших магазинів, підприємств чи будинків. Зверніть увагу на територію старших людей, які живуть поруч з вами.
❗️Закликаю усіх бути свідомими та обережними. Якщо виїхали автомобілем, – пересувайтеся і паркуйтеся з дотриманням правил! Адже спецтехніка може з‘явитись на цій вулиці у будь-який момент.
Вдячний за розуміння тим, хто ще вчора розпочав працювати на вулицях громади з власної ініціативи.
Сильніші разом”, – звертається до громади міський голова Анатолій БЕЛЕЙ.

Next Post

Виступ Духового оркестру Львівської Духовної Семінарії у c. Ясенівці (відео)

Виступ Духового оркестру Львівської Духовної Семінарії у церкві Преображення Господнього (УГКЦ) c. Ясенівці, Золочівського району, Львівської області. Поділіться цим у соцмережах:
Виступ Духового оркестру Львівської Духовної Семінарії