ДОРОЖНЯ КАРТА щодо забезпечення жінок після мастектомії протезами молочної залози

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів» (із змінами), визначено що жінки після мастектомії, секторальної резекції молочної залози, квадрантектомії та з вродженими вадами молочних залоз забезпечуються безоплатно протезами молочної залози, післяопераційними протезами, ліфами для їх кріплення, спеціальними ліфами для кріплення протезів молочних залоз для занять фізичною культурою і плаванням, ортезами на верхні кінцівки, зокрема компресійними рукавами.
Облік на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації ведуть місцеві органи праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцевим проживання осіб.
Місцевий орган праці та соціального захисту населення має право взяти на облік за фактичним місцем проживання, перебування.

Для взяття на облік потрібно подати наступні документи:

  • заява про взяття на облік;
  • паспорт ;
  • індивідуальна програма (для осіб з інвалідністю) або висновок ЛКК (для інших осіб), містить показання для забезпечення;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копія сторінки паспорта громадянина України з відміткою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для осіб, які через релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Орган соціального захисту населення на підставі документів, які перелічені вище:

  • формує особову справу особи з інвалідністю, іншої особи щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;
  • заповнює картку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;
  • вносить особисті дані особи з інвалідністю, іншої особи до банку даних;
  • видає особі з інвалідністю, іншій особі роздруковане направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
  • формує електронне направлення у банку даних;
  • інформує осіб з інвалідністю, інших осіб про підприємства, до яких вони можуть звернутися з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Підприємство у місячний строк з дня формування електронного направлення оформляє замовлення на виготовлення технічних та інших засобів реабілітації.

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА

Залишити відповідь

Next Post

Потрібен продавець

На роботу у магазин “Овочі та фрукти” на ринку потрібен продавець. Контактний тел.: 0675937145. Поділіться цим у соцмережах: