Дороги Львівщини готові до снігопадів

Як нам повідомили у Львівські облдержадміністрації, на 16 січня,  із 252 одиниць снігоприбиральної техніки у Львівській області працює 231 одиниця, що становить 92,1 % готовності.

Як повідомив під час селекторної наради під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації  16 січня  начальник служби автомобільних доріг у Львівській області Петро Шпитак  для проведення заходів з підготовки доріг Львівської області до зимового періоду 2011-2012р.р., використано коштів на суму 7,4 млн. грн, що становить 71,0% від запланованої суми.

Протягом грудня 2011 року  та початку січня 2012 року найбільше навантаження в роботі по зимовому утриманню автомобільних доріг випало на філії Стрийську та Турківську ДЕД на перевальних ділянках доріг Орявського, Івашківського, Ужокського перевалів.

З 10 січня, у зв’язку з опадами снігу, філії “ДП Львівський облавтодор” перейшли в режим роботи по зимовому утриманню автодоріг, до цього вони працювали в основному в режимі чергування .

Петро Шпитак наголосив, що техніка, яка використовується для зимової експлуатації в режимі сьогодення, повністю забезпечує експлуатаційне утримання  на всіх дорогах загального користування Львівщини та становить від 90 до 130 одиниць на добу.

За період зимової експлуатації автомобільних доріг загального користування 2011-2012 років зупинок руху автотранспорту не зафіксовано.

За матеріалами: ЛОДА

Залишити відповідь

Next Post

Ми та Вони: вороги чи партнери?

Що таке культура? Точніше, яке її трактування у нашому ХХІ столітті? Хтось вважає найбільш культурними англійців, за їх бездоганні манери, знання та виконання правил етикету; хтось – німців, за їх пунктуальність, точність та дисциплінованість; хтось – китайців, за збереження традицій, багатий фольклор та оригінальність. А ще кожен патріот своєї держави […]