Дорогу від Винник до Золочева відремонтують до липня – ЛОДА

10 квітня, під час робочої поїздки на Львівщину Міністр інфраструктури України Володимир Омелян оглянув ремонт дороги Львів-Тернопіль, на відтинку від Винник до Золочева. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

Загалом на трасі Львів-Тернопіль відремонтують 59,6 кілометрів шляху. Зараз укладено уже 22 кілометри, й фінансується ремонт за рахунок кредитних коштів. Потреба коштів становить 511,1 млн.грн.

«Далі будемо працювати спільно з єврокомісією та урядом Республіки Польща для того, щоб отримати додаткове фінансування і мати повноцінний автобан європейського зразка, який проходитиме і тут, у цьому місці» – зазначив під час огляду дороги Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Ми очікуємо інвестувати більше, ніж 2 мільярдів гривень у дорожні господарства Львівщини з різних джерел» – підкреслив заступник голови Львівської обладміністрації Ростислав Замлинський.

Залишити відповідь

Next Post

Тарас Батенко: сподіваюся, що уже найближчим часом одна з найгірших доріг Львівщини, яку не ремонтували більше 30 років, перетвориться у автобан європейського зразка

На початку місяця нарешті розпочалися ремонтні роботи автодороги H-02 Львів-Золочів-Тернопіль. Про це у Фейсбук написав Тарас Батенко. “Минулого року вдалося вдалося зробити дорожні роботи зі сторони Тернопільської області до міста Золочів. Цьогоріч завдяки хорошій погоді роботи стартували швидко і є реалістичним прогноз на закінчення робіт – кінець літа 2017 року. […]