Допоможіть знайти безвісти зниклу дівчину

Золочівським ВП ГУНП у Львівській області розшукується безвісті зникла: КОРОЛИШИН ХРИСТИНА МИХАЙЛІВНА 09.10.1999 р.н., с. Гончарівка, Золочівського району, Львівської області.

Королишин Х.М. на вигляд 15-17 років, зріст 150-160 см., середньої тіло будови, волосся світле, обличчя кругле, очі голубі, брови дугоподібні, губи тонкі, вуха відтопирені, вага 50-55 кг.

Особливі прикмети: татуювання у вигляді тексту із надписом «LOVE» – на лівій руці в стороні зап’ястка; шрами на правій та лівій руці від порізів вен.

Всім, кому щось відомо про можливе місце перебування безвісті зниклої, просимо повідомити за телефоном: (03265) 4-21-73, 4-22-73 ,102 або 0966318715.
Поліція буде вдячна всім, хто надасть будь-яку інформацію про розшукувану.

Золочівський ВП ГУНП у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

Верховний суд РФ заборонив Меджліс

Верховний суд РФ підтвердив заборону Меджлісу кримськотатарського народу. Про це повідомив у своєму Твіттері журналіст “Радіо Свободи” Антон Наумлюк, який перебуває на засіданні суду, інформує Українська правда. “Верховний суд РФ підтвердив заборону Меджлісу кримськотатарського народу. Апеляція відхилена”, – написав він. Як відомо, глава Меджлісу, нардеп від фракції “Блок Петра Порошенка” […]